RƏSMİ SƏNƏDLƏR


Dairə seçki komissiyalarının yenidən təşkil edilməsi barədə
Azərbaycan Respublikası Mərkəzi Seçki Komissiyasının QƏRARI

A+ A

Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Seçki Komissiyası Azərbaycan Respublikası Seçki Məcəlləsinin 19.4-cü, 19.14-cü, 28.2-ci, 28.4-cü və 30-cu maddələrinə uyğun olaraq qərara alır:

Aşağıdakı şəxslər dairə seçki komissiyalarının üzvləri təyin edilsinlər:

 

1 saylı Şərur – Sədərək

Əsgərov Niyaz Mustafa oğlu

Xəlilov Ceyhun Məmməd oğlu

Abbasov Zaman Əyyub oğlu

Hüseynov Lətif Müzəffər oğlu

Əliyev Elsevər İntiqam oğlu

Tağıyeva Zülfiyyə Rza qızı

Vəliyev Rəbbin Asəf oğlu

Rzazadə Polad Əhəd oğlu

Hüseynov Çingiz Tahir oğlu

2 saylı Şərur

Abbasov İbrahim Seyfulla oğlu

Mehdiyev Salman Əli oğlu

Musayev Eldəniz Mahmud oğlu

Qəhrəmanov Kənan Elman oğlu

Vəliyev İlham Qafar oğlu

Məmmədov Elçin Vaqif oğlu

Zamanov Anar Kamil oğlu

Əsədov Əbülfəz Musa oğlu

Əliyev Ceyhun Mübariz oğlu

3 saylı Babək–Kəngərli–Naxçıvan

Ələkbərov Zahid Gəncalı oğlu

Əzimov Elmar Eldar oğlu

Fətullayev Nicad Şaiq oğlu

Əliyev Şəmil Cəbrayıl oğlu

Novruzov Novruz Paşa oğlu

Bağırov Rüstəm Əsəd oğlu

Rəhimov Vəfa Vilayət oğlu

Sultanov Məmmədbağır Məmmədbağır oğlu

Qazıbəyov Əbülfəz Arif oğlu

4 saylı Naxçıvan şəhər

Seyidov Cahangir Əkbər oğlu

Cəlilzadə Aidə Məhəmməd qızı

Babayev Rasim Canbaxış oğlu

Salmanov Ramal Sahib oğlu

Cəfərov Orxan Cəfər oğlu

İbrahimova Günel Fəxrəddin qızı

Mirzəyev Tahir Səyyad oğlu

Məhərrəmov Canpolad İldırım oğlu

Mustafayev Natiq Məhərrəm oğlu

5 saylı Şahbuz – Babək

Hüseynov Taməddin Nurəddin oğlu

Bağırov Rauf Şirəli oğlu

İsmayılov Elman Məhərrəm oğlu

Piriyev Nazim Məmməd oğlu

Rzayev Famil İsa oğlu

Qurbanov Əli Süleyman oğlu

Abbasov Ziya Nizami oğlu

Musayev Etimad Güloğlan oğlu

Umudov Baba Məmmədəli oğlu

6 saylı Culfa – Babək

Əzimov Əzim Əli oğlu

Əliyeva Gülsadə Əhməd qızı

Nəcəfov Vüsal Alim oğlu

Novruzov Ruhin Əfqan oğlu

Haqverdiyev Müşfiq Həsən oğlu

Hüseynov Təyyar Məmməd oğlu

Məmmədov Həsən Şəmil oğlu

Məmmədov Babək Kamil oğlu

Muradov Vahid Vaqif oğlu

7 saylı Ordubad – Culfa

Həsənov Həsən Zabit oğlu

Vəlibəyov Mehman Rəşid oğlu

Ağayev Musa Sahib oğlu

Rüstəmov Orxan Cəmil oğlu

Zeynalov Sahib Binyamin oğlu

Əhmədov Sərxan Elşən oğlu

Qasımov Şaban Həmzə oğlu

Sadıqov Vidadi Vaqif oğlu

Vəlibəyov Zahid Seyfulla oğlu

8 saylı Binəqədi birinci

Əliyev Natiq Namik oğlu

Məmmədov Natiq Abbas oğlu

Novruzov Nizami Fərman oğlu

Əliyarov Məhəmməd Ələkbər oğlu

Abdullayeva Sevinc Həmid qızı

Rəhimova Könül Rafiq qızı

Bayramov Ülvi Əskər oğlu

Əliyev Faiq Xudu oğlu

Məmmədov Məlikməmməd Xanoğlan oğlu

9 saylı Binəqədi ikinci

Bayramov Həsən Bayram oğlu

Namazov İsgəndər Məmməd oğlu

Səfərova Nərminə Ağasəbi qızı

Hacıyeva Kəmalə Hüseyn qızı

Abbasov Anar Tanrıverdi oğlu

Ağayev Yusif Yəhya oğlu

Həsənli Vasif Əlihasil oğlu

Abdullayev Xəyyam Söhrab oğlu

Hüseynzadə Şahmar Abdulla oğlu

10 saylı Binəqədi üçüncü

Əliyev İsgəndər Hümbət oğlu

Xəlilova Züleyxa Faiq qızı

Hacıyeva Zülfiyyə Əhməd qızı

Sadıqova Zeynəb Bayram qızı

Abbasov Əbülfət Kərim oğlu

Cəbrayılova Xəyalə Sadiq qızı

Məhərrəmov Əli Adil oğlu

Nuriyeva Gülər Qismət qızı

Manafov Elşən Mirzə oğlu

11 saylı Qaradağ

Ələsgərov Azər Sərdar oğlu

Hüseynzadə Yaqub Hüseyn oğlu

Manafova Zöhrə Ələmdar qızı

Əsgərova Elminə Elman qızı

Abdullayev Məhərrəm Əbdülfərz oğlu

Güləliyev Nurlan Əlizaman oğlu

Quliyev Şahin Vaqif oğlu

Quliyev Vasif Həsən oğlu

Əsədov Bakir Atduxan oğlu

12 saylı Qaradağ – Binəqədi – Yasamal

Əhmədzadə Qəşəm Xəlil oğlu

Abdullayev İmaməli Qulu oğlu

Əhmədov İkram Gülağa oğlu

Əkbərova Kamilə Ərrəhmət qızı

Abbasov Nahid Allahverdi oğlu

Məmmədov Vaqif Qubat oğlu

Abbasov Arif Sadıx oğlu

Ağayev Mirzəxan Məhəmmədağa oğlu

Əsədov Şakir Atduxan oğlu

13 saylı Xəzər – Pirallahı

Balaqardaşov Mütəllim Səlvər oğlu

Dursunəliyev Səfa Dursunəli oğlu

Süleymanov Muxtar Rüstəm oğlu

Abbasov Oqtay Oruc oğlu

Məmmədzadə Mahmud Balaqardaş oğlu

Zeynalov Şahbaz Fətəli oğlu

Həsənova Mehriban Səlim qızı

Rzayev Nazim Qasım oğlu

Qəmbərov Nurəddin Emin oğlu

14 saylı Xəzər

Qəmbərov İmran Abbas oğlu

İsmayılov Saleh Təvəgül oğlu

Mövsümov Abbas Abdulla oğlu

Zeynalova Yeganə Hüseyn qızı

Süleymanova İradə Kamil qızı

Hacıyeva Təranə Əhməd qızı

Qurbanov İntizam Vahib oğlu

Ağayev Nürətdin Sərbib oğlu

Möhbalıyev Vüsal Mənsim oğlu

15 saylı Yasamal birinci

İsayev Cumar Əliyəsər oğlu

Davudova Kəmalə Ağaqulu qızı

Zeynalov Ramiz Niyaz oğlu

Yusifova Aygün Bəxtiyar qızı

Həmidov Elçin Aslan oğlu

Cəfərov Vilayət Qaman oğlu

Cəfərova Kifayət Mikayıl qızı

Abdullayev Zəfər Camal oğlu

Dilbazi Yeganə Zirəddin qızı

16 saylı Yasamal ikinci

Seyidzadə Sədaqət İmran qızı

Manafova Ziba Cəbrayıl qızı

İsmayıl Surxay Yusif oğlu

Abdullayev Məhəmməd İsmayıl oğlu

Əhmədova Azadə Məmməd Ağa qızı

Əliyev Rahib Calal oğlu

Sultanov Nəbi Bağı oğlu

İsmayılov Abbas Nurəddin oğlu

Səlimova Şəlalə Cəfər qızı

17 saylı Yasamal üçüncü

Kərimov Qədir İskəndər oğlu

Məhərrəmov Fəxrəddin Hacıqulu oğlu

Hüseynova Kamalə Telman qızı

Məmmədov Samir Təvəkkül oğlu

Axundov Ramiz Əlibaba oğlu

Qədimov Əlimusa Şahı oğlu

Qəribova Jalə Şərif qızı

Maksumov Arif Təvəkkül oğlu

Kərimov Mahmur Sabir oğlu

18 saylı Nərimanov – Nizami

Muradov İslam Yusub oğlu

Seyidov Əkbər Mirmahmud oğlu

Şahverdiyev Yaqub Ələsgər oğlu

Mirzəyev Firudin Mirəhəd oğlu

Mirzəyev Əmrah Əlirza oğlu

Babayev Vasif Xeyrulla oğlu

Əsədov Qulu Ələmşah oğlu

Mirzəyev Şəmsəddin Davud oğlu

Hacıyeva Təranə İbad qızı

19 saylı Nərimanov birinci

Abdullayev Etibar Məmməd oğlu

İsmayılov Aslan Hümmət oğlu

Kərimova Hürü Məmməd qızı

Həsənova Rəna Rəsul qızı

Şükürov Şahin Ülkər oğlu

Abdullayeva Tacirə İsmayıl qızı

Səmədova Nüşabə Nadir qızı

Cabbarlı Bəhruz Ərzuman oğlu

Abbaszadə Nazlı Sərdar qızı

20 saylı Nərimanov ikinci

Məmmədov Qoşqar Hüseyn oğlu

Sadıqov Eldar İsa oğlu

Əlifov Şamil Alməmməd oğlu

Quliyev Ələkbər Məhəmməd oğlu

Heybətov Nizami Əsgər oğlu

Cəfərli Vüqar Vəkil oğlu

İmanov Məhəmməd Umud oğlu

Allahverdiyeva Dürdanə Xıdır qızı

Mahmudova Rəsmiyə Cəfər qızı

21 saylı Nəsimi birinci

Dadaşov Çingiz Seydulla oğlu

Mehdizadə Elçin Eldar oğlu

Rəhimova Gülnar Süleyman qızı

Əhmədov Emil Fuad oğlu

Kərimova Şəhla Məmməd qızı

Mustafayev Seyfəddin Məhərlam oğlu

Siyabov Telman Həsən oğlu

Həşimova Leyla Nurəddin qızı

Qulusoy Səlcuq Elçin oğlu

22 saylı Nəsimi ikinci

Qasımov Vaqif Qaraca oğlu

Vəliyev Asəf Abbas oğlu

Əhmədov Ramin Həsrət oğlu

Abbasov Elbrus Uğurlu oğlu

Daşdəmirov Akif Xıdır oğlu

Məmmədova Dilşad Apoy qızı

Əliyev Ramiz Yusif oğlu

Məmmədov İlham Cəlal oğlu

Bədəlov Aşur Natiq oğlu

23 saylı Nəsimi – Səbail

Quliyev Ağabala Maşalla oğlu

Qasımov Ayəddin Əbülfət oğlu

Qasımov Valeh İsgəndər oğlu

Məmmədov Hüseyn Həsən oğlu

Bağırov Altay İmamverdi oğlu

Bağışov Əliyar Hüseynqulu oğlu

Hacıyev Etibar Məmməd oğlu

Fətullayeva Nüşabə Əliqasım qızı

Rzazadə Cavanşir Alunbət oğlu

24 saylı Nizami birinci

Nəcəfov Niyazi İsgəndər oğlu

Bağırova Gülbahar Əlihüseyn qızı

Kərimli Akif Vəli oğlu

İsmayılov Nəcəf Hüseyn oğlu

Məmmədova Sevil Eldar qızı

Salmanova Gülnarə Arif qızı

Xəlilova Reyhan Yasinovna

Verdixanov İntiqam Həmid oğlu

Əliyev Yusif Alcan oğlu

25 saylı Nizami ikinci

Vəliyev Heydər Tahir oğlu

İsgəndərov Tural Sabir oğlu

Vəliyeva Nəcibə Yadigar qızı

Məmmədov Əhməd Əli oğlu

Alverdiyev Mehman Bəylər oğlu

Qurbanov Allahverdi Musa oğlu

Nəsibov Vüqar Binnət oğlu

Mehdiyev Səməndər Qələndər oğlu

Əbdüləzimov Elşən Muradxan oğlu

26 saylı Sabunçu birinci

Əliyev Hacı Nurəddin oğlu

Cəfərov Aydın Fərhad oğlu

Abbasova Gülxanım Balabəy qızı

Məmmədova Roza İbrahim qızı

Həsənova Nuranə Aris qızı

Musayeva Xəyalə Tofiq qızı

Heydərov Sədi Heydər oğlu

Məmmədova Ulduz Yasin qızı

Balıyev Tahir Oruc oğlu

27 saylı Sabunçu ikinci

Əjdərov Nadir Alış oğlu

Məhərrəmov Dəyanət Ağahüseyn oğlu

Musayev Əliyar Ağa oğlu

Əzimova Sürəyya Nağı qızı

İmanova Reyhan İsfəndiyar qızı

Nəsibov İsmixan Qədimoviç

Abbasov Vüsal İsmayıl oğlu

Ağayev Hacıbaba Hacıağa oğlu

Sadıqov Telman Cəfər oğlu

28 saylı Sabunçu üçüncü

Babayev Hacıbala Hacıbaba oğlu

Məhərrəmova Səkinə Əhməd qızı

Həsənova Natavan Ağababa qızı

Abdullayeva Gülnaz Fərman qızı

Nəcəfov Elman Əhmədxan oğlu

Nəbiyev Tahir Əlihüseyn oğlu

Rəhimov Nurəddin Məmməd oğlu

Sadıqov Oktay İslam oğlu

Məmmədov Elxan Seyidqənbər oğlu

29 saylı Səbail

Məmmədov Cahangir İsmayıl oğlu

Kərimov Ələkbər İsrafil oğlu

İsmayılov Hikmət İsmayıl oğlu

Hüseynov Elmar Nəriman oğlu

Əsədova Səbinə Əli Bala qızı

Cabbarov Yusif Ərşad oğlu

Kətənov Nazim Novruz oğlu

İsmayılov Arif Calal oğlu

Quliyev Nikbin Fərəc oğlu

30 saylı Suraxanı birinci

Məmmədov Fikrət Namət oğlu

Quliyev Bəhlul Hüseynəli oğlu

Rəhimov Vasif Aydın oğlu

Əliyev Oktay Misir oğlu

Həsənova Sevinc Ağahəsən qızı

Mehdiyeva Mətanət Musa qızı

Seyidova Akifə Ənvər qızı

Həsənov Sabir Tehranxan oğlu

Cəfər Əli Qurban oğlu

31 saylı Suraxanı ikinci

Bayramov İlham Möhübbət oğlu

Əliyev Camal Fizuli oğlu

Məmmədov Zeynal Yunis oğlu

Abdullayeva Eleonora Əli qızı

Həsənli Ramiz Kamandar oğlu

Kərimova Nailə Balabəy qızı

Babayev Qəzənfər Məcid oğlu

Dəyyanov Fərahət Məmmədağa oğlu

Şəkərov Asif Nadir oğlu

32 saylı Suraxanı üçüncü

Rzayev Qasım Yaqub oğlu

Qasımov Fikrət Əhməd oğlu

Allahverdiyev Sabir Allahverdi oğlu

Mehtiyeva Xurşud Bayram qızı

Allahverdiyev Gülağa Əhməd oğlu

Əliyev Dadaş Sərxoş oğlu

Abbasov Fərəməz Əmiraslan oğlu

Məmmədov Babək Nizami oğlu

Quliyev Çingiz İnqilab oğlu

33 saylı Xətai birinci

Bayramov Əlibaba Arif oğlu

Kərimova Rəna Arif qızı

Qəmbərov Eldar Vladimiroviç

Abbasov Afiq Abdulrəzaq oğlu

Feyzullayev Fərid Adil oğlu

Mürsəlov İlqar Qurbanəli oğlu

Qurbanov İbad Cabbar oğlu

Əhədov Talıb Səxavət oğlu

Almuradov Rasim Allahverdi oğlu

34 saylı Xətai ikinci

Mehdiyev Rafael Vəli oğlu

İsmayılov Əli Həmid oğlu

Abbasov Niyazi Rəfi oğlu

Quliyev Teymur Yadulla oğlu

Şıxəliyev Qüdrət Məmmədəli oğlu

Tağıyev Tahir Allahverdi oğlu

Məmmədov Amir Arif oğlu

Kərimov Rövşən Elsevər oğlu

Səfərov Faiq Ağaş oğlu

35 saylı Xətai üçüncü

Hüseynəliyev İmran Heydərəli oğlu

Nəsirov Fuad Saleh oğlu

Bağışov Fəxrəddin Təmərxan oğlu

İsmayılova Dilarə Mirzə qızı

Musayeva Günay İlqar qızı

Pənahov Mütəllim Nadir oğlu

Gülüşova Aynurə Yaşar qızı

Babayeva Həlimə Qəşəm qızı

Hüseynov Məhərrəm Bağır oğlu

36 saylı Xətai dördüncü

Süleymanov Tahir Qara oğlu

Xankişiyev Mətləb Əlbala oğlu

Əhmədov Arif Şəmşəd oğlu

Orucov Yusif Alış oğlu

Əhmədov Firduz Fərman oğlu

Mehdiyev Arzu Mehdi oğlu

Hacıyev Rövşən Hüseyn oğlu

Məmmədov Bayram Alisgəndər oğlu

Qadaşlı Məhəmməd Allahyar oğlu

37 saylı Nizami birinci (Gəncə)

Hacıyev Faiq Şıxəli oğlu

Abbasəliyeva Lətifə Nəbi qızı

Qədirova Gülşən Fəxrəddin qızı

Hüseynov Seymur Həbib oğlu

Kərimov Məzahir Qəhrəman oğlu

Quliyev Telman Qəhrəman oğlu

Namazov Eldəniz İsmayıl oğlu

Süleymanov Elxan Fərman oğlu

Kəsəmənli Rüxsarə Elçin qızı

38 saylı Nizami ikinci (Gəncə)

Ələkbərov Tahir Turar oğlu

Məmmədova Təranə Əli qızı

Bayramov Azad Mustafa oğlu

Qurbanov Rauf Bahadur oğlu

İlyasova Rəsmiyə Qara qızı

Sadıqov Nəriman Məşdi oğlu

Musayeva Reyhan Ramazan qızı

Şükürov Cəsur Məhərrəm oğlu

Muradov Hikmət Məhəmməd oğlu

39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə)

Əhmədov Elbar Sabir oğlu

Yusifov Nəbi Qənbər oğlu

İsmayılov İmamyar Bilman oğlu

Qurbanov Nurəddin Ələkbər oğlu

Abbasov Abbas Məmməd oğlu

Süleymanova Zərri Süleyman qızı

Mirzəyev Aydın Məcid oğlu

Bağırov Sakit Səməndər oğlu

Quliyev Ağamirzə Həsən oğlu

 40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə)

Nəsirov Urfan Səfərəli oğlu

Əliyeva Elmira Hümmət qızı

Mustafayev İbrahimxəlil Mustafa oğlu

Osmanova Sona Abxaz qızı

Cəfərov Rauf Şəki oğlu

Əliyev Albert Fərman oğlu

Hüseynov Faiq Ziyətdin oğlu

Nurməmmədov Mikayıl Hüseyn oğlu

Məmmədova Aygün Saqi qızı

41 saylı Sumqayıt birinci

Məmmədov Vaqif İsmayıl oğlu

Məmmədov Əhməd İbrahim oğlu

Ağakişiyeva Təhminə İlyas qızı

Məmmədov Qalib Aydın oğlu

Əliyev Miryaqub Mirhəşim oğlu

Yarıyev Elçin Balakişi oğlu

Şirinova Arzu Xasay qızı

İsmayılov Şahbəndər Elləz oğlu

İmanov Ceyhun Abdul oğlu

42 saylı Sumqayıt ikinci

Hacıyev Ruslan Zülfiyeviç

Rüstəmov Vüsal Nəbi oğlu

Səfiyarov Yusif Xəlil oğlu

Mikayılova Sevinc Hüseyn qızı

Məlikov Aydın Balakişi oğlu

Kazımov Fəxrəddin Camal oğlu

Mustafayev Mədət Veysəl oğlu

Salmanov Vüqar Yusif oğlu

Salahov Arif Əyyub oğlu

43 saylı Sumqayıt üçüncü

Məmmədov Həsən Fəhrad oğlu

Aydınov Natiq Eldar oğlu

Fərhadova Minəvvər Əli qızı

Muradova Natavan Camal qızı

Abdullayeva Kəmalə Ramiz qızı

Əhmədov Səməd Məmməd oğlu

İsayev Anar Bazir oğlu

Kazımov Firdovsi Cəfərxan oğlu

Əfəndiyev Vaqif Məhəmməd oğlu

44 saylı Sumqayıt – Xızı

Süleymanov Məzahir Salman oğlu

Abdullayev Ələsgər Xəlil oğlu

Babayev Sehri Fərəc oğlu

Rəsulova Təravət Əlövsət qızı

Nağıyev Məhəbbət Məhəmməd oğlu

Hüseynova Xalidə Abdulla qızı

Musayev Arzu Camal oğlu

Məmmədov Təvəkgül Məmməd oğlu

Quliyev Əhməd Qabil oğlu

45 saylı Abşeron

Abbasova Dilşad Salman qızı

Hacızadə Tərlan Elxan oğlu

Hacıyev Nəsir Hacı oğlu

Əhmədov Elburs Hüseyn oğlu

Vəliyev Nicat Bəhlul oğlu

Nağdalıyev Rövşən Rafəddin oğlu

Quliyev Məhəmməd Cəfər oğlu

Əliyeva Fidan Rasim qızı

Musayev Sabir Musa oğlu

46 saylı Şirvan

Ağayev Taleh Balamirzə oğlu

Səfərova Mətanət Əhmədağa qızı

Dövlətov Tarverdi Ərəbxan oğlu

Muradov Mirağa Mirəli oğlu

Həsənov Elçin Mirələkbər oğlu

Paşayev Hikmət Yavər oğlu

Vəliyev Aqil Rəhimdil oğlu

Əliyeva Məlahət Ağasəf qızı

İsayev Oqtay Əhmədağa oğlu

47 saylı Mingəçevir

Məmmədov Oqtay Məhərrəm oğlu

Hüseynova Ruhiyyə Adil qızı

İbrahimli Ramiz Canan oğlu

Əmrahov Zabul Osman oğlu

Allazov Əhməd Alı oğlu

Mehdiyev Mübah Hüseyn oğlu

Bədəlov Şamil Tahir oğlu

Həsənov Sahib Mərdəli oğlu

Mahmudov Natiq Firdovsi oğlu

48 saylı Yevlax

Abbasov Yaşar Murtuz oğlu

Hacıyev Teylor Seyid oğlu

Məhərrəmli Xatirə Kazım qızı

Müseyibzadə Elşən Əlif oğlu

Məmmədov Etibar Göygöz oğlu

Möysümov Elçin Möysüm oğlu

Cəfərov Vüqar Qalib oğlu

Rüstəmov Hüseyn Məhyəddin oğlu

Qurbanov Nadir Kəsir oğlu

49 saylı Yevlax – Mingəçevir

Hacıyev Etibar Seyid oğlu

Yusifova Xatirə Hümbət qızı

Mövlayev Aydın İbrahim oğlu

Bəşirov Mirzalı Ataş oğlu

Məmmədov Mustafa Əliş oğlu

Həsənov Ağamoğlan Hidayət oğlu

Yusifov Heydər Həsən oğlu

Yusifov Samir Yusif oğlu

Abdurəhmanov Comərd Sabir oğlu

50 saylı Abşeron – Qobustan

Nağdaliyev Rafəddin Alyar oğlu

Nurlu İlyas Misir oğlu

Söhbətov Tofiq İsmayıl oğlu

İsmayılov Cahan Kərəm oğlu

Vəlibəyov Malik Ələsgər oğlu

Musayev Sərdar Səyyad oğlu

Orduxanova Tamara Gülağa qızı

Xəlilov Xəlil Novruzəli oğlu

Salayev Saleh Mirxas oğlu

51 saylı Qusar

İbrahimov Cəlil Qeysəddin oğlu

Muradov Qorxmaz Kamal oğlu

Piroğlanov Adil Sabir oğlu

Xankişiyev İsabala Mudullah oğlu

İzratov İzrat Tağı oğlu

Babayev Abdulla İsam oğlu

Sultanova Gülnaz Seyidməhəmməd qızı

Hacıyev Məzahir Yusif oğlu

Muradxanov Ziyadxan Arazxan oğlu

52 saylı Quba

Abasov Mübariz Canqulu oğlu

Bayramov Səfər Ələkbər oğlu

Vəlibəyov Elşən Rafiq oğlu

Bayramov Rüstəm Nadir oğlu

Məmmədov Mustafa Aslan oğlu

Həsənov Mahir Mədət oğlu

Abdullayev Feyzulla Cəlil oğlu

Orucov Tərxan Məhəmməd oğlu

Orucova Nazilə Əliəziz qızı

53 saylı Quba – Qusar

Qarayev Rahim Sicarəddin oğlu

İsmayılov Qüdrət Qüdrət oğlu

Səlimov Mayis Teymur oğlu

Ramazanov Ruslan Rahim oğlu

Əliyev Mirzağa Əli oğlu

Adıgözəlov Kamil Mirnağı oğlu

Bayramov Anar Zahid oğlu

Rüstəmov Arif Abdulvahab oğlu

Məmmədova Əsmər Fizəmməd qızı

54 saylı Şabran – Siyəzən

Təhməzov Saleh Nazləddin oğlu

Məmmədova Rəqsanə Yavuz qızı

Mərdanov Rahib Mərdan oğlu

Mikayılov Qoşqar İsrafil oğlu

Dəmirov Əlirza Mübariz oğlu

İsayev İxtiyar Güləddin oğlu

Muradəlizadə Kamalə Cəbrayıl qızı

Camalov Rahib Şərif oğlu

Əzizov Fəxrəddin Hüseynağa oğlu

55 saylı Xaçmaz şəhər

Ömərov Bəhram Övsət oğlu

Hacıəliyev Altay Sabir oğlu

Duraxanova Mətanət Vaqif qızı

İşığov Hümmət Dəmir oğlu

Hacıyev Nəcməddin Yusif oğlu

Heybətov Fikrət Heybət oğlu

Əhmədov Asif Firudin oğlu

Məmmədov Bəhruz İsmayıl oğlu

Abdullayeva Səyyarə Kazım qızı

56 saylı Xaçmaz kənd

Səfərov Zöhrab Qeysəddin oğlu

Şahvələdov İlham Qurban oğlu

Əmirov Eldar Əmrullah oğlu

Seyidova Nərgiz Müzafəddin qızı

Bədirov Ağakişi Çələbi oğlu

Qaraxanov Adil Nizaməddin oğlu

Seyidov Əhmədxan Valeh oğlu

Qasımov Orxan Cavanşir oğlu

Əhmədov Kənan Vaqif oğlu

57 saylı Kürdəmir

Səfərov Şərbala Əlibaba oğlu

Talıbov Abutalıb Turab oğlu

Şixaliyev Şaxalı Kamil oğlu

Məmmədov Şirvan Mövsüm oğlu

Hüseynov Şükür Fərzalı oğlu

Xələfov Məhəmməd Əlisafa oğlu

Cəfərov Əliqulu Abasqulu oğlu

Osmanov Mehman Rza oğlu

Mahmudov Fuad Yasinxan oğlu

58 saylı Hacıqabul – Kürdəmir

Hacıyev Məhəmməd Ənnağı oğlu

Talıbova Xuraman İman qızı

Səmədov Sevlan Bəxtiyar oğlu

Abdullayev Feyzulla Zülfiqar oğlu

Gözəlov Emin Əlisafa oğlu

Ağayev Fariz Sehrab oğlu

İbrahimov Ziya Nizami oğlu

Hüseynov Natiq Niyaz oğlu

Hüseynov Amil Eyyub oğlu

59 saylı Salyan

Kərimov Səlamət Musa oğlu

Cəbrayılov Qəhrəman Bahadir oğlu

Mehdiyeva Elvira Əkrəm qızı

Kərimov Taleh İsaxan oğlu

Qurbanov Nəcəfağa Əzizağa oğlu

Cəlilov Əmirxan Əlihüseyn oğlu

Abasbəyli Aydın Abas oğlu

Zərbəliyev Şahin Pilağa oğlu

İsayev Aftandil Rzalı oğlu

60 saylı Salyan – Neftçala

Muradov Fuad Kərəm oğlu

Rzayev Vaqif Əlimirzə oğlu

Rəhimov Bayram Rahil oğlu

Şükürov Əliabas Məmmədsadıq oğlu

Novruzov Əli Qardaş oğlu

Əlizadə Nazim Xalid oğlu

Qədirov Qurban Şəbyar oğlu

Abdullayev Ağamusa Əvəzağa oğlu

Mənsimov Natiq Nurağa oğlu

61 saylı Neftçala

Məmmədov Şaiq Seyfəddin oğlu

Niftullayev Çingiz Sadıq oğlu

Axundzadə Nicat Zabid oğlu

Əlizadə Ağahüseyn Abhüseyn oğlu

Abasov Əlizadə Əli oğlu

Mahmudova Aytəkin Zakir qızı

Məmmədli Ülviyyə Məhəmməd qızı

İsayeva Ulduza Teymur qızı

Sadıqov Şirinbala Böyükkişi oğlu

62 saylı Saatlı

Əliyev Arif Misir oğlu

Hüseynov Əlzaman Ələsgər oğlu

Soltanov Müzahət Səməndar oğlu

Kərimov Elşən Nizami oğlu

Nurəliyev Abdulla Əlibala oğlu

Aripov Yusif Mustafa oğlu

İbrahimov Qardaşəli Abduləli oğlu

Əsgərov Zaur Qüdrət oğlu

Qəmbərov Dilavər Azadxan oğlu

63 saylı Sabirabad birinci

Nuriyev Məstalı Əlipaşa oğlu

Qarayev Xanış Alış oğlu

Tarverdiyev Mahir Nəcəf oğlu

Hüseynov Azər Şakir oğlu

Mirzayeva Ellada Rəşid qızı

Abbasəliyeva İradə Əbil qızı

Əkbərov Fəyyaz Səməndər oğlu

Məmmədov Yusif Teymur oğlu

Əliyev İsmayıl İslam oğlu

64 saylı Sabirabad ikinci

İmanov Şükür Ələkbər oğlu

Hüseynov Alim Əlifağa oğlu

Vəliyev Yaşar Fərman oğlu

Sultanov Həmdulla Xeyrulla oğlu

Veysəlov Mühüddin Cövdət oğlu

İsmiyev Elşad İsbər oğlu

Qasımov İnqilab Ağamməd oğlu

Əhmədov Elbrus Abbas oğlu

Əhmədov İbrəhimxəlil Məhəmməd oğlu

65 saylı Saatlı – Sabirabad – Kürdəmir

Abuşov Yengibar Qənbər oğlu

Əhmədov Veysəl Məmmədağa oğlu

Xəlilov Pəhlivan Xəlilağa oğlu

Cavadov Qiyas Məzahir oğlu

Fərmanov Ayəddin Aydın oğlu

Ağayev Sərvər Şükür oğlu

Sarıyev Ağasəlim Həmzə oğlu

Həziyev Valeh Təriş oğlu

Əmiraslanov Kərəm Vaqif oğlu

66 saylı Biləsuvar

Hətəmov Əzizağa Fayət oğlu

Əliyev Ərşad Əlikuşad oğlu

Musayev Maqbet Tərlan oğlu

Əzizov Niftulla Abdulla oğlu

Mirzəyev Beytulla Səyədulla oğlu

Nuriyev Nəhmət Adıgözəl oğlu

Cəbrayılzadə Ənvər Möhübbət oğlu

Mənsimov Vahabəli Məhəmmədəli oğlu

Abışov Qurbanxan Ajan oğlu

67 saylı Cəlilabad şəhər

Sultanov Mirsahib Adəm oğlu

Hüseynov Elçin Hüseyn oğlu

Süleymanov Malik Abdul oğlu

Xudaşlı Elxan Adıgözəl oğlu

Baxşılı İqbal Təhmasib oğlu

Dövlətov Tələt Sənan oğlu

Quliyev Saleh Əzizulla oğlu

Kərimov Firudin Fazil oğlu

Allahverdiyev İsa Ulla oğlu

68 saylı Cəlilabad kənd

Rzayev Mehman Hadı oğlu

Mustafayev Mehman Haxverdi oğlu

Heydərov Elçin Əflatun oğlu

Məmmədov Abdulhüseyn Böyükxan oğlu

Kazımov Adışirin Barat oğlu

Həsənov Nadir Turab oğlu

Həsənli Asif Məmmədağa oğlu

Quliyev Salman Zabitxan oğlu

Mirzəyev Vüqar İlqar oğlu

69 saylı Cəlilabad – Masallı – Biləsuvar

Abasov Məhəmməd Əsəd oğlu

Abışov Elşən Gülağa oğlu

Əkbərov İqbal Mustaba oğlu

Səlimov Nazim Əjdər oğlu

Hüseynov Hikmət Həbi oğlu

Heydərov Cahangir Qubad oğlu

Əhmədov Elburus Əsgər oğlu

Hətəmov Şikar Həmzəli oğlu

Əkbərov Təbiyyət Yədulla oğlu

70 saylı Masallı şəhər

Hüseynov İlkin Ehtiyat oğlu

Həsənov Baba Həsənağa oğlu

Əliyev Cəlal Aftandil oğlu

Nuriyev Sərxoş Alqulu oğlu

Talıbov Əlinaz Əli oğlu

Axundova Əsmər Lazım qızı

Hüseynov Gülhüseyn Həsən oğlu

İbadullayev Həbulla Kərimulla oğlu

Ağayeva Gülay Tofiq qızı

71 saylı Masallı kənd

Əzizov İlkin Ədalət oğlu

Mehtiyev Arif Səyyad oğlu

Babayev Zəkəriyyə Şükür oğlu

Qənbərov Xəqani Bəxtiyar oğlu

Nəzərov Vidadi Baxşəli oğlu

Ağayev Rəfael Adil oğlu

Nuriyev İntiqam Mali oğlu

Niftullayeva Gülbəs Allahqulu qızı

Fərzəliyev Zəfər Vələhəd oğlu

72 saylı Yardımlı – Masallı

Canaliyev Qabil Vəkil oğlu

Səlifov Təbiət İsaq oğlu

Əliyev Rasif Ağahəsən oğlu

Həsənov Əlövsət Həsən oğlu

Turabov Sücayət Mənsimalı oğlu

Səmədov Hikmət İsrafil oğlu

Rzazadə Azad Yaşar oğlu

Bayrəmov Cavidan Atabəg oğlu

Hadiyev Qabil Təzəxan oğlu

73 saylı Lənkəran şəhər

Heydərov Kərim Allahverdi oğlu

Talışınski Hikmət Tofiq oğlu

Rzayev Oktay Həbib oğlu

Abbasov Samid İsmayıl oğlu

Sadıqov Habil Rüstəm oğlu

Rəhimov Təvəkkül Balağa oğlu

Nurəliyeva Könül Ağamməd qızı

Məhərrəmov Abdin Cəlil oğlu

Quliyev Samir İdris oğlu

74 saylı Lənkəran kənd

Rufiyev Əlövsət Rufi oğlu

Məmmədov Sultanağa Hüseynağa oğlu

Babayev Zamiq Fətulla oğlu

Məmmədov Eldar Əhəd oğlu

Ağayev Ziyafət Bilal oğlu

Talıbov Sərraf Mirsəfər oğlu

Əliyev Ramin Ramiz oğlu

Quliyev İdris Aslan oğlu

Həsənli Orxan Möhübbət oğlu

75 saylı Lənkəran – Masallı

Hüseynov Cəmil Kamil oğlu

Həsənov Qafar Adıgözəl oğlu

Hüseynov Çingiz Hüseyn oğlu

Məmmədov Asif İsmayıl oğlu

Məmmədov Fikrətəli Məmmədağa oğlu

Heydərov Rauf Hüseyn oğlu

Məmmədov Fərahim Musa oğlu

Cəfərzadə Rabil Əli oğlu

Əliyeva Ruhiyyə Rizvan qızı

76 saylı Lənkəran – Astara

Əliyev Məzahir Xanağa oğlu

Tağıyev İlqar Səyad oğlu

Axundov Firdovsi Allahverdi oğlu

Qurbanov Tahir Əbdül oğlu

Novruzov Vəliağa Xəlil oğlu

Qasımov Asif Səməd oğlu

Əmirov Mübariz Hüccətulla oğlu

Həsənov İlkin Əbilağa oğlu

Bağırov Fərzulla Məstəli oğlu

77 saylı Astara

Əkbərov Hikmət Heybət oğlu

Lətifova Kəmalə Akif qızı

Məmmədov Mehdi Sovqat oğlu

Mirzəyev Gülhəsən Balahəsən oğlu

Fətəliyev Asif Ağabəy oğlu

Hüseynov Akif Məmməd oğlu

Səmədov Afət Qüdrət oğlu

Rzayev Nəsimi Məmməd oğlu

Şükürov Mirzə Ağadədə oğlu

78 saylı Lerik

Şıxəliyev İdris Gülbaba oğlu

İbrahimov Hicran Vaqif oğlu

Sadıxov Şakir Pişan oğlu

Cəfərov Rövşən Əlihüseyn oğlu

Cahangirov Rasim Əbdülhüseyn oğlu

Abbasov Hüsaməddin Şahmar oğlu

Kərimov Rəşad Sarbala oğlu

Zülfiyev Ilham Cabbar oğlu

Xanmədov Yaqub Əyyub oğlu

79 saylı İmişli

Nəsirov Ramil Təyyar oğlu

Mirişov Yaqub İbrahim oğlu

Qasımova Təranə Qasım qızı

Əliyev Sərraf Mahmud oğlu

Rəsulov Pərviz Əli oğlu

Quliyev Eldəniz Həmzə oğlu

Məmmədova Yeganə Məmməd qızı

Zülfüqarov Davud Əvəz oğlu

Ələkbərov Rəfayıl Söyüdmalı oğlu

80 saylı İmişli – Beyləqan

Quliyev Cabbar Məmmədəli oğlu

Hüseynov Ziya Rahim oğlu

Məmmədov İsmayıl Qulu oğlu

Bilalov Tahir Şirin oğlu

Abbasov Şakir Cəfərqulu oğlu

Həşimov Eyvaz Həşim oğlu

Babayev Avtandil Babaş oğlu

Əmirov Bəhruz Famil oğlu

Feyzullayev Ramil Əbülfəz oğlu

81 saylı Beyləqan

Vəlişov Zakir Saday oğlu

Cəmilov Telman Camal oğlu

Ağayev Arslan Bakir oğlu

Bayramov Fazil Qurban oğlu

Quliyev Elbrus Qara oğlu

Atakişiyeva Məlahət Gülağa qızı

Quliyeva Solmaz Qədir qızı

Hüseynov Aydın Manur oğlu

Nağıyev Ədalət Əkbər oğlu

82 saylı Ağcabədi

Qürbətov Nadir Vəli oğlu

Zeynalov Vahid Famil oğlu

Mirzəyev İslam Abdüləzim oğlu

Həsənov Ehtibar Aydın oğlu

Rzayev Azər Əsgər oğlu

Məmmədova Nəzakət Əli qızı

Həsənov Sadiq Həsən oğlu

Hümbətov Əli Hümbət oğlu

Hacıyev Dilarzu Şahrza oğlu

83 saylı Ağcabədi – Füzuli

Nəsirov Mübahir Musa oğlu

İsmayılov Ehtiram Xosrov oğlu

İsmayılov Mansur Xosrov oğlu

Süleymanov Ədalət Zeynal oğlu

Qurbanov Zahir Arzuman oğlu

Quliyeva Samirə Rəfail qızı

Muradov Azər Allahverdi oğlu

Ağayev Oqtay Alı oğlu

Mirzəyev Tariyel Kərim oğlu

84 saylı Füzuli

Teymurov Ramiz Ziyad oğlu

Səfərov İbiş Mətləb oğlu

Haşımov Fizuli Nüsrət oğlu

Məmmədov Yavər İsrəfil oğlu

Bayandurov Niyaz Rizvan oğlu

Kamranzadə Səbuhi İsa oğlu

Həsənov Mənsim Şirin oğlu

Namazov Namaz Vaqif oğlu

Namazəliyev Tural Qurban oğlu

85 saylı Şamaxı

Rəcəbov Hüseyin Abdulla oğlu

Şərifov İsa Musa oğlu

Nurəliyev Mədət Yarməmməd oğlu

Məmmədov Sabir Cəbrayıl oğlu

Tağıyev Tahir Məmmədtağı oğlu

Əzizov Eldəniz Məhəmməd oğlu

Nuriyev Şaiq Vaqif oğlu

Rəcəbov Anar Rayis oğlu

Zamanlı Allahverdi Xasay oğlu

86 saylı İsmayıllı

Məhərrəmov Əlirəmzi Bağı oğlu

Gidayev Rəşad İsa oğlu

Baxşiyev İlkin Nadir oğlu

Hüseynova Məhruzə Musa qızı

Muradaliyev Məmmədxan Əhmədalı oğlu

Cərullayeva Səidə Çingiz qızı

Hacıyev Yaqub Ələddin oğlu

Rəcəbova Əfsanə Tahir qızı

Məmmədov Hacıməmməd Mirzəməmməd oğlu

87 saylı Ağsu – İsmayıllı

Dursunəliyev Azad Saabəli oğlu

Gülümov Seyidağa Gülüm oğlu

Nuriyev Mətləb Sadəhməd oğlu

Əhmədov Ramiz Mahmud oğlu

Əfəndiyeva Bəhruzə Faiq qızı

Niftaliyev Alı Musa oğlu

Kərimli Səadət Nazir qızı

Əzimov Tahir Ələşrəf oğlu

Nəsibov İqbal Vüqar oğlu

88 saylı Göyçay

Həmidov Eldəniz Heydər oğlu

Rüstəmov Taleh Qiymət oğlu

Abdullayev Saleh Rəhim oğlu

Allahverdiyev İslam Allahverdi oğlu

Şamilov Şamil Rafiq oğlu

Abdullayev Vüqar Məhəmməd oğlu

Həsənov Müşfiq Eldar oğlu

Nəbiyev Rəşid Yusif oğlu

Qəhrəmanov İlfat Əlihüseyn oğlu

89 saylı Göyçay – Ağdaş

Məhərrəmov Nizam Abdul oğlu

Abdullayev Kənan Xalid oğlu

Mahmudov Sehran Qurbanəli oğlu

Qasımova Şəlalə Şulux qızı

Nəbiyev Rəsul Həşim oğlu

Əfəndiyeva Tamella Məmməd qızı

Zeynalov Bəxtiyar Əli oğlu

Ələsgərova Elmira Abdulla qızı

Mirzəliyev Şamil Şirəli oğlu

91 saylı Ucar

Abbasov Abdulrəzaq Ağaisa oğlu

Hüseynov Bəhruz Feyruz oğlu

Məmmədov Naqil Hüseynəli oğlu

Əhmədova Mədinə Əhməd qızı

Şəfiyeva Məlahət Ağakərim qızı

Həmidova Nailə Məhəmməd qızı

Hüseynova Aybəniz Hüseyn qızı

Məmmədov Qismət Nəbi oğlu

Novruzova Sevinc Ağasəf qızı

92 saylı Zərdab – Ucar

İsmayılov Mehdi İsmayıl oğlu

Abdullayev Daşqın Rafayıl oğlu

Məmmədov Elsevər Qulamhüseyn oğlu

Musayev Aqil Bəxtiyar oğlu

Yusifzadə Taleh Nuru oğlu

Xəlilov Abduləziz Xəlil oğlu

Cəbrayılov Abbas Malik oğlu

Süleymanov Şirxan Süleyman oğlu

Həşimzadə İlkin Hafiz oğlu

93 saylı Bərdə şəhər

Əliyev Şakir Əliş oğlu

Nəcəfov Dilsuz Teymur oğlu

Abdullayeva Pakizə Vəli qızı

Qafarova Reyhan Firudin qızı

Məmmədov Əbülfət Sevindik oğlu

İbrahimov Ziya Ədalət oğlu

Abdullayeva Fatma Hüseyn qızı

Cabbarov Rövşən Qafar oğlu

Hacıyev Abış Rasim oğlu

94 saylı Bərdə kənd

Hüseynov Asif Niftalı oğlu

Ələkbərov Hakim Baloğlan oğlu

Əliyev İbrahim Əflatun oğlu

Babayev Arif Yusif oğlu

Ağayev Ramin Qənbər oğlu

Nəcəfov Fazil Cümşüd oğlu

Abbasov Fazil Şoqu oğlu

Fərəcov Vüsal Həsən oğlu

Hüseynov Qaryağdı Kərim oğlu

95 saylı Tərtər

Mehtiyev Həmid Musa oğlu

Həsənov Tağı Həsən oğlu

Ələkbərli Oqtay Vaqif oğlu

Hüseynov Tofiq Ədil oğlu

Rəhimova Sevil İsa qızı

Məmmədova Lamiyə Əli qızı

Ələsgərova Çiçək Köçəri qızı

İsmayılov Nizami Yaqub oğlu

Mustafayev Novruz Bahadur oğlu

96 saylı Goranboy – Naftalan

Abbasov Arif Abbas oğlu

Həsənov Məhərrəm Nəcvəddin oğlu

Həşimova Afət Müzəffər qızı

Rəhimov Əbülfət Əli oğlu

Muxtarov Ariz Hafiz oğlu

Namazov Anar Nazim oğlu

Məhərrəmov Fəqani Nofiq oğlu

Səfərov Rəhman Rizvan oğlu

Həziquliyev Siyavuş Sevindik oğlu

97 saylı Goranboy – Ağdam – Tərtər

Məhərrəmov Faiq Məhərrəm oğlu

Nağıyev Göyüş Hacıkərim oğlu

Abdullayev Elnur İsmayıl oğlu

Fərzənov Əkbər İsa oğlu

Musayev İlqar Həsən oğlu

Əliyev Kərəm Göyüş oğlu

Məmmədov Zaur Mitya oğlu

Abdullayev Aydın Baxış oğlu

Əhmədov Tahir Əli oğlu

98 saylı Şəmkir şəhər

Əliyev Nürəddin Hüseyn oğlu

Əliyev Tural Məhərrəm oğlu

Bədəlov Fuad Sərvəz oğlu

Məmmədov Malik İslam oğlu

Mansurov Natik İsa oğlu

Muradov Tural Babək oğlu

Həsənov Rəşad Yusif oğlu

Rüstəmov Allahverən Həsən oğlu

Məmmədova Qəribə Namaz qızı

99 saylı Şəmkir kənd

Məmmədov Rafiq Cahangir oğlu

Cəlilova Ülviyyə Əli qızı

Qasımov Vaqif Qüdrət oğlu

Ağayev Qurban Ağa oğlu

Məhərrəmova Gülnara Məhərrəm qızı

Pənahov Hafiz Saməddin oğlu

Əliyev İlqar Nəbi oğlu

Həsənov Nəriman Allahyar oğlu

Əsgərov Zahid Davud oğlu

100 saylı Şəmkir – Daşkəsən

Pənahov Şahin Abbas oğlu

Məmmədli Emil Rəşid oğlu

Salahov Məmməd Kamil oğlu

Hüseynov Eldar Məhəmməd oğlu

Həsənov Yasin Nadir oğlu

Zeynalov Müsahib Nəriman oğlu

Məmmədov Müzəffər İsa oğlu

Abdullayev Hafiz İsmayıl oğlu

Kazımova İradə Alı qızı

101 saylı Göygöl – Daşkəsən

Zalov Abbas Allahverdi oğlu

Muradov Eldar Murad oğlu

Mövlayeva Dilarə Ramazan qızı

Quluyev Nadir Heydər oğlu

Zeynalov Əli Həmid oğlu

Əlirzayev Fəxrəddin Şura oğlu

Mustafayev Elton Şükür oğlu

Məmmədov Arif Taptıq oğlu

Qurbanov Mübariz Qənbər oğlu

102 saylı Samux – Şəmkir

Qasımov Bayram Məmmədəli oğlu

Bayramov Gəray Rza oğlu

Həsənova Nurlana Ağası qızı

Qasımov Rəşad Ağa oğlu

Əsgərova Şəhla Dəmir qızı

Verdiyeva Afərim Qasım qızı

Ağayev Səbuhi Şəmsəddin oğlu

Bayramov Məzahir Səməd oğlu

Pənahova Nərgiz Zakir qızı

103 saylı Gədəbəy

Xudaverdiyev Xaliq Davud oğlu

Əliyev Mənsur Cəlal oğlu

Tağıyev Məmməd Mədət oğlu

Rüstəmov İlqar Namiq oğlu

Orucov Möhübbət Bobuş oğlu

Quliyev Səxavət Mahir oğlu

Orucov Zakir Məhərrəm oğlu

Azəri Sevinc Mübariz qızı

Həsənov Mərdəli İsmayıl oğlu

104 saylı Gədəbəy – Tovuz

Rüstəmov Elman Əlfət oğlu

Aslanova Yeganə Nuru qızı

Süleymanov Məzahir Hümbət oğlu

Qasımov Emin Məmməd oğlu

Əsgərov Kamran Əli oğlu

Məhərrəmov Həbib Mürsəl oğlu

Xudaverdiyev Yaşar Rəhim oğlu

Rəhimov Sadiq Qara oğlu

Hüseynov Xəlil Həmid oğlu

105 saylı Tovuz

Şərifov Fərmayıl İbrahim oğlu

Musayev Elcan Musa oğlu

Əhmədov Arzuman Məhəmməd oğlu

Muxtarov Xalid İlham oğlu

Əliyev Rafiq Paşa oğlu

Ələkbərova Afət Yunus qızı

Ələsgərov Nəsimi Telman oğlu

Məmmədov Akif Qədir oğlu

Məmmədov Aslan Nurəddin oğlu

106 saylı Tovuz – Qazax – Ağstafa

Hüseynov İlqar Müzəffər oğlu

Axundova Aynur Zakir qızı

Ələkbərov Tofiq Mürsəl oğlu

Həsənov Fəxrəddin Həmid oğlu

Novruzov Mübariz Əlibala oğlu

Məmmədova Sevinc Əlixan qızı

Məmmədov Faxrəddin Muxtar oğlu

Muradov Tahir Mail oğlu

Ələkbərov Tahir Cəmil oğlu

107 saylı Qazax

Salehov Xəyyam Səbuhi oğlu

Mustafayev Arif Otdel oğlu

Ələkbərova Bəsdi İbrahim qızı

Orucov Şəhadət Oruc oğlu

Osmanov Elxan Baba oğlu

Yaqubov Tahir Mansur oğlu

Bəkirov Elman Hacan oğlu

İbrahimov Valeh Aydın oğlu

Qocayev Qoca Dilənçi oğlu

108 saylı Ağstafa

Eyyubov Teymurlan Yunis oğlu

Namazova İradə Məhəmməd qızı

Maxanova Aidə İbrahim qızı

Musayev Vaqif Abduləli oğlu

Abbaslı Kənan Kamran oğlu

Hacıyev Nazim Teymur oğlu

Kərimov Yusifəli Məhəmmədəli oğlu

Alməmmədov Paşa Məmmədəli oğlu

Həsənov Nağı Həsən oğlu

109 saylı Balakən

Əliyev Vahid Ələkbər oğlu

Mirəliyev Ramil Xəlifə oğlu

Ağayev Ağa Elman oğlu

Məmmədov Qoşqar Qəzənfər oğlu

Layıcov Ramazan Niyazi oğlu

Muradova Tərlan İsmayıl qızı

Süleymanlı Zəkəriyyə Süleyman oğlu

Məmmədov Altay Şükür oğlu

Bazarov Maqsud Ramazan oğlu

110 saylı Zaqatala

Mustafayev Fikrət Nəbi oğlu

Yusubov Elman Məhəmməd oğlu

Tintinov Mollamuhuma Əhmədoviç

Şabanov Əli Musa oğlu

Məmmədov Məmmədxan Saleh oğlu

Qazilova Zülfiyyə Mürsəəli qızı

Qocayev Bahaddin Novruz oğlu

Əskərov Harun Harun oğlu

Musayev İlqar Musa oğlu

111 saylı Zaqatala – Balakən

İsmayılov Zöhrab İsmayıl oğlu

Əliyev Ruslan Sabir oğlu

Qurbanova Sevda Əhmədəli qızı

Ramazanov İlham Ramazan oğlu

Yusubov Paşa Cəmaləddin oğlu

Əhmədov Cəbrayıl Müzaməddin oğlu

Piriyev Tərlan Cavanşır oğlu

Hüseynov Səyavuş Məmməd oğlu

İbrahimov Aqil Ziyadxan oğlu

112 saylı Qax

Əliyev Abdukərim Rəsul oğlu

Muradov Fazil Hənifə oğlu

Xəlləyev Eyvaz Yusif oğlu

Əhmədov İlqar Nəzir oğlu

Həmzəyeva Sevda Cuma qızı

Yusifov Ramin Qəhrəman oğlu

Nəzirova Rüxsarə Əhməd qızı

Abdullayev Vüqar İsmail oğlu

Əsgərov Aydın Həmid oğlu

113 saylı Şəki şəhər

Qədirzadə Rəhman Əsabəli oğlu

Məmmədov Əli İsmət oğlu

Nəcəfov Bayraməli Zülfəli oğlu

Əzizov Məmmədnuru Ənvər oğlu

Şabanov Anar Tacəddin oğlu

Mustafayev Nazim Əli oğlu

Kərimov İlqar Məmməd oğlu

Ağabalayev Xəyal İdris oğlu

Salamov Vüqar Pirməmməd oğlu

114 saylı Şəki kənd birinci

Məmmədov Məharət İsfəndiyar oğlu

Camalov Fazil Nurəhməd oğlu

Salmanov Hətəm Nəzir oğlu

Süleymanov Fikrət Əhməd oğlu

Calalov Səbuhi Rza oğlu

Musayeva Natella Balay qızı

Abdurahmanov Ağası Niyazi oğlu

Məsimova Reyhan Əsabəli qızı

Abbasova Xanım Abdurrahman qızı

115 saylı Şəki kənd ikinci

Əzizov Rasim Qeysəddin oğlu

Hacıyev Yaqub Əhməd oğlu

Mustafayev Niyaz Əbülfət oğlu

Həmzətov Səbuhi Baxış oğlu

Əzizova Könül Oktay qızı

Rəsulov Kamran Kamal oğlu

Səmədov Malik Abdulqədir oğlu

Rəsulov Niymət Şövkət oğlu

Xəlilov Sahib Əhməd oğlu

116 saylı Qəbələ

Əsədov Ramiz Əhmədiyə oğlu

Yaqubov Varis Abuzər oğlu

Əliyev Samir Ramiq oğlu

Rəsulova Xalidə Muxtər qızı

Musayev Cümşüd Rəşid oğlu

Bəhramov Elnur Vaqif oğlu

Abdullayev Rəşad Tofiq oğlu

Məmmədov İlham Valeh oğlu

Abbasov Mehman Yaqub oğlu

117 saylı Oğuz – Qəbələ

Cəfərov Rəsul İskəndər oğlu

Qurbanov Mayıl Daşdəmir oğlu

Əliyev Elşad Hakim oğlu

Məmmədov Asif Məhəmmədiyə oğlu

Məmmədov Kamal Camal oğlu

Əhmədov Kərim Qeysəddin oğlu

Cavadov Surxay Tanrıverdi oğlu

İbrahimov Oktay Vəli oğlu

Həsənov Elməddin Musa oğlu

118 saylı Ağdam şəhər

Səfərov Ramiz Məcid oğlu

Hüseynov Səyyaf Məhyəddin oğlu

İsayeva Eliza Barat qızı

Ocaqov Musabir Əli oğlu

Talıbov Cahangir Əzim oğlu

İsmayılov Vaqif İsmayıl oğlu

Mirzəyev Əsəd Əkbər oğlu

Ələkbərov Saməddin Əli oğlu

Nəzərov Mətləb Məhəmməd oğlu

119 saylı Ağdam kənd

Şükürov Rövşən İsfəndiyar oğlu

Yuzasifli Nailə Yüzasif qızı

Qəhrəmanova Ballı Qəmbər qızı

İslamov Fikrət Mütəllim oğlu

Tağıyev Fərrux Asif oğlu

Yusifov Rəhim Məhəmməd oğlu

Xəlilov Həsən Bəhram oğlu

Zeynalov Bakir Kərim oğlu

Bəbirov Namik Qədir oğlu

120 saylı Cəbrayıl – Qubadlı

Quliyev Musa Əli oğlu

Mehdiyeva Sahilə Təbriz qızı

Səfərova Göyərçin Qarahəsən qızı

Məmmədov Ramiz Barat oğlu

Maqsudov Şükran Səttər oğlu

Quliyev Habil Sabir oğlu

İsmayılov Ramiz Bilal oğlu

Piriyeva Sevinc Pəli qızı

Kərimov Vüqar Kərim oğlu

121 saylı Laçın

Səfərov Hüseyn Şümşad oğlu

İsmayılov Nofəl Şahmar oğlu

Cəbrayılov Orxan Əfqan oğlu

Hümbətov Vaqif Saleh oğlu

Məmiyev Səyyaf Məmi oğlu

Nəzərli Müqabil Ağaxan oğlu

Əsgərov İsabalı Bəhrəm oğlu

Məhərrəmova Sədaqət Naib qızı

Məmmədov Nəsimi İsrafil oğlu

122 saylı Xankəndi

Hacıyev Rasim İsa oğlu

Aslanova Esmira Hüseyn qızı

Fərzəliyev Yusif Bahadur oğlu

Quliyeva Nailə Eldar qızı

Qasımova Nəcibə Sabir qızı

Mürsəlov Vüqar İsa oğlu

Abbasova Mədinə Fəxrəddin qızı

Cəfərzadə Günay Əbülfəz qızı

Kərimov Taleh İsmayıl oğlu

123 saylı Kəlbəcər

Murtuzayev Adil Aslan oğlu

Əliyev Ədalət Surxay oğlu

Dadaşova Şirin Nurəddin qızı

Həsənov Mehman Əli oğlu

Əmrahov Məhəmməd İbrahim oğlu

Cahangirov Vaqif Həsən oğlu

Namazlı Fəxri Eldəniz oğlu

Hüseynov Elçin Mübariz oğlu

Nəcəfov Tural Yusif oğlu

124 saylı Şuşa – Ağdam – Xocalı – Xocavənd

Abbasov Vahid Kamil oğlu

Məmmədov Mehrab Seyraman oğlu

Həsənov Anar Vaqif oğlu

Abbasov Sənan İsmayıl oğlu

Əliyev Akif İbiş oğlu

Məmiyev Ceyhun Məhərrəm oğlu

Bağırova Ofelya Rəşid qızı

Əliyev Elmir Əjdər oğlu

Məmmədov Cavid Akif oğlu

125 saylı Zəngilan – Qubadlı

Mönsümov Əli İsmayıl oğlu

Hətəmov Asif İdris oğlu

Əhmədov Məhəmməd Hümbət oğlu

Abbasov Nazim İzzət oğlu

Məmmədov Qorxmaz Rza oğlu

Qasımzadə Aynurə Vəli qızı

Kərimli Sayad Akif qızı

Ələkbərov Ruslan Felmar oğlu

Əliyev Nazif Mədət oğlu

 

Sədr                               Məzahir Pənahov

Katib                               Arifə Muxtarova

Katib                               Mikayıl Rəhimov

© Materiallardan istifadə edərkən hiperlinklə istinad olunmalıdır