İDMAN


UEFA Avropa Liqasında play-off mərhələsinin iştirakçıları məlum olub

Bakı, 16 avqust, Nicat Məmmədov, AZƏRTAC

UEFA Avropa Liqasında üçüncü təsnifat mərhələsinə yekun vurulub.

AZƏRTAC xəbər verir ki, üçüncü təsnifat mərhələsinin cavab görüşlərində aşağıdakı hesablar qeydə alınıb:

HİK (Finlandiya) – “Riqa” (Latviya) - 2:2,

ilk oyun - 1:1;

“Dinamo" (Tbilisi, Gürcüstan) – “Feyenoord” (Hollandiya) - 1:1,

ilk oyun – 0:4;

“Spartak” (Moskva, Rusiya) – “Tyun” (İsveçrə) - 2:1,

ilk oyun - 3:2;

AİK (İsveç) – “Şerif” (Moldova) - 1:1,

ilk oyun - 2:1;

“Apollon” (Kipr) – “Austriya” (Vyana, Avstriya) - 3:1,

ilk oyun – 2:1;

BATE (Belarus) – “Sarayevo” (Bosniya və Herseqovina) - 0:0,

ilk oyun - 2:1;

“Bney Yehuda” (İsrail) – “Neftçi” (AZƏRBAYCAN) - 2:1,

ilk oyun - 2:2;

“Mlada Boleslav” (Çexiya) – “Styaua” (Rumıniya) - 0:1,

ilk oyun - 0:0;

“Şaxtyor” (Belarus) - “Torino” (İtaliya) - 1:1,

ilk oyun - 0:5;

“Suduva” (Litva) – “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - 2:1,

ilk oyun -2:1;

“Yeni Malatyaspor” (Türkiyə) - “Partizan” (Serbiya) - 1:0,

ilk oyun - 1:3;

“Zarya” (Ukrayna) – MOİK (Bolqarıstan) - 1:0,

ilk oyun - 1:1;

“Zrinski” (Bosniya və Herseqovina) – “Malmö” (İsveç) - 1:0,

ilk oyun - 0:3;

“Hapoel Bier-Şeva” (İsrail) – “Norrçepinq” (İsveç) - 3:1,

ilk oyun - 1:1;

TNS (Uels) – “Ludoqorets” (Bolqarıstan) - 0:4,

ilk oyun - 0:5;

“Trabzonspor” (Türkiyə) – “Sparta” (Çexiya) - 2:1,

ilk oyun - 2:2;

AEK (Yunanıstan) – “Universitatya” (Krayova, Rumıniya) - 1:1,

ilk oyun - 2:0;

“Valletta” (Malta) – “Astana” (Qazaxıstan) - 0:4,

ilk oyun - 1:5;

“Viktoriya” (Çexiya) – “Antverpen” (Belçika) - 2:1,

ilk oyun - 0:1;

“Alkmaar” (Hollandiya) – “Mariupol” (Ukrayna) - 4:0,

ilk oyun - 0:0;

“Gent” (Belçika) – AEK (Kipr) - 3:0,

ilk oyun - 1:1;

PSV (Holldnaiya) – “Hoqesun” (Norveç) - 0:0,

ilk oyun - 1:0;

“Ayntraxt” (Almaniya) – “Vaduts” (Lixtenşteyn) - 1:0,

ilk oyun - 5:0;

“Aris” (Yunanıstan) – “Molde” (Norveç) - 3:1,

ilk oyun - 0:3;

“Strasburq” (Fransa) – “Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan) - 1:0,

ilk oyun - 1:0;

“Vulverhempton” (İngiltərə) – “Pünik” (Ermənistan) - 4:0,

ilk oyun - 4:0;

“Braqa” (Portuqaliya) – “Bröndbü” (Danimarka) - 3:1,

ilk oyun - 4:2;

“Aberdin” (Şotlandiya) – “Riyeka” (Xorvatiya) - 0:2,

ilk oyun - 0:2;

“Reyncers” (Şotlandiya) – “Midtyulland” (Danimarka) - 3:1,

ilk oyun - 4:2;

“Espanyol” (İspaniya) - “Lütsern” (İsveçrə) - 3:0,

ilk oyun - 3:0.

 

© Materiallardan istifadə edərkən hiperlinklə istinad olunmalıdır
Mətndə səhv varsa, onu qeyd edib ctrl + enter düyməsini basaraq bizə göndərin

MÜƏLLİFLƏ ƏLAQƏ

* işarəsinin olunduğu yerləri doldurun.

Zəhmət olmasa, yuxarıdakı şəkildə göstərilən hərfləri daxil edin.
Hərflərin böyük və ya balaca olmasının fərqi yoxdur.